Saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības COVID–19 izplatīšanos PTAC informē ceļotājus par tiesībām: 

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/covid-19-aktualitates

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments:

https://www.facebook.com/celodrosi

Oficiālie informācijas avoti par Covid-19:

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija: https://www.mfa.gov.lv/

Pasaules Veselības Organizācija: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019

Slimību profilakses un kontroles centrs: https://spkc.gov.lv/lv/

Vispārīgi par aviopasažieru tiesībām:

Vispārīgie pasažieru un bagāžas pārvadāšanas noteikumi:

http://www.riga-airport.com/lv/main/pasazieriem/noderiga-informacija/avio-drosibas-prasibas 

Lidojuma laiki
 
Visa informācija ir norādīta ceļojuma dokumentos. Pirms katra brauciena pārbaudiet lidojuma laiku. Dienu pirms ieplānotās izlidošanas lidojuma laiku var pārbaudīt sazinoties ar tūraģentu, tūroperatoru vai 
Vakcinācija
 
Pirms došanās ceļojumā, ikvienam tūristam būtu noderīgi uzzināt par infekcijas slimību risku un iespējamiem profilakses pasākumiem. Informācija par vakcināciju ceļotājiem un profilaktisko vakcināciju ceļojot uz konkrētu valsti atrodama šeit: 
Izmitināšanas veidi:
 
DBL / TWIN (divvietīgs numurs) - divvietīgs numurs ar vienu divguļamo gultu vai divām atsevišķām gultām.
DBL + EXB (divvietīgs numurs ar papildu gultu) - divvietīgs numurs ar vienu divvietīgu (vai divām vienvietīgām gultām) un vienu papildu vienvietīgu gultu. Papildu gulta var būt salokamā gulta, dīvāns, izvelkamais krēsls vai citas guļamvietas. Papildu gultas nodrošinājums ir viesnīcas administrācijas pārziņā. Papildu gulta parasti ir mazāka / šaurāka, tāpēc trešajai personai ` numurā tiek piemērota zemāka cena.
TRPL (trīsvietīgs numurs) - trīs personu istaba, parasti pieejamas trīs atsevišķas, vienvietīgās gultas.
SGL (vienvietīgs numurs) - vienvietīgs vai divvietīgs numurs. Maksa par šo numuru vienmēr ir augstāka, jo numuru izmanto viena persona.
SGL + CHD (vienvietīgs numurs + 1 bērns) - vienvietīgs numurs. Parasti tas ir standarta divvietīgs numurs ar divām atsevišķām gultām vai vienu lielu gultu un papildus gultu bērnam.
DBL + CHD (divvietīgs numurs + 1 bērns) - standarta divvietīgs vai "twin" numurs. Parasti šāda veida numuriem ir 2 gultas, jo viesnīcas administrācija paredz, ka bērns var gulēt kopā ar pieaugušajiem.
DBL + 2CHD (divvietīgs numurs + 2 bērni) - standarta divvietīgs numurs ar 1 divvietīgu vai 2 vienvietīgām gultām un 1 papildu gultu Parasti šāda veida izmitināšanas numuriem ir 2 vai 3 gultas, jo viesnīcas administrācija paredz, ka viens no diviem bērniem var gulēt kopā ar pieaugušajiem.
 
Sea view - numurs ar daļēju vai sānu skatu uz jūru.
Garden view - numurs ar skatu uz dārzu vai viesnīcas labiekārtoto teritoriju. 
Mountain view - numurs ar skatu uz kalniem. 
Pool view - numurs ar skatu uz baseinu.
Land view - numurs ar skatu uz teritoriju/dārzu
Ēdināšanas veidi viesnīcās
 
- RO (tikai istaba) - pašapkalpošanās naktsmītnes.
BB (brokastis) – iekļautas brokastis.
HB (puspansija) - iekļautas brokastis un vakariņas. Brokastis ietver bezmaksas kafiju, tēju (vai citus dzērienus, ko piedāvā viesnīca). Vakariņās visi dzērieni ir pieejami par papildu samaksu.
HB + (puspansija +) - iekļautas brokastis un vakariņas. Brokastis ietver bezmaksas kafiju, tēju (vai citus dzērienus, ko piedāvā viesnīca). Vakariņas ir pieejami bezmaksas vietējie dzērieni.
FB (pilna pansija) - iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas. Brokastis ietver bezmaksas kafiju, tēju (vai citus dzērienus, ko piedāvā viesnīca). Pusdienās un vakariņās ir pieejami dzērieni par papildu samaksu.
FB + (pilna pansija +) - iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas. Brokastis ietver bezmaksas kafiju, tēju (vai citus dzērienus, ko piedāvā viesnīca). Pusdienās un vakariņās ir pieejami bezmaksas vietējie dzērieni.
AI (viss iekļauts) - ietver brokastis, pusdienas un vakariņas, vietējos dzērienus. Precīzu viesnīcu pakalpojumu sarakstu un darba laiku nosaka viesnīcas administrācija.
UAI (ultra all inclusive) - ietver brokastis, pusdienas un vakariņas, vietējos dzērienus. Turklāt var tikt iekļauti daži ārzemju dzērieni un / vai papildu pakalpojumi. Precīzu viesnīcu pakalpojumu sarakstu un darba laiku nosaka viesnīcas administrācija.
- A la carte ēdienkarte. Vieta A la carte restorāniem ir jārezervē iepriekš viesnīcas reģistratūrā. Apmeklējums A la carte restorānos var tikt iekļauts cenā vai par papildu samaksu.
0
2018-2020 © dreamcreator.eu | All rights reserved. 
Interneta lapas www.dreamcreator.eu ievietoto materiālu daļēja vai pilnīga kopēšana, pārveidošana, pārpublicēšana vai izplatīšana ir stingri aizliegta, ja vien nav saņemta rakstiska  piekrišana.
Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tiek pārkāpts likums. Lietotājam, kurš neievēro noteikumus var draudēt kriminālatbildība saskaņā LR likumdošanu. 

 .