Privātuma politika un personas datu apstrāde


Kā mēs apstrādājam personas datus

Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecās uz jums kā fizisku personu, piemēram, personas kods, pases sērijas numurs un tālruņa numurs, lai mēs pildītu savas saistības pret Jums kā klientu.

Jūsu personas dati tiks apstrādāti tikai tajos gadījumos un tādā apjomā, cik tas ir nepieciešams konkrētu, skaidri definētu Jūs pasūtīto pakalpojumu izpildei.

Galvenokārt, mēs apstrādājam savu klientu personas datus, lai sniegtu ceļojumu  pakalpojumus un veiktu visas ar tiem saistītās darbības. 

Lai sniegtu pakalpojumus mūsu klientiem, vairākos gadījumos mums jāsniedz informācija par mūsu klientiem (piemēram, vārds, uzvārds, telefonnumurs un c.)  trešām personām , ar kurām ir sadarbības vienošanās un kuras tiek iesaistītas pakalpojumu sniegšanā - piemēram, transporta kompānijas, tūrisma gidi, tūrsima aģenti, aviokompanijas. Izpaustie dati parasti ir atrunātie atsevišķi ar klientiem personīgā sarakstē


Saziņā ar klientiem mēs parasti izmantojam e-pastu. Ja mums ir jānosūta sensitīvi personas dati, izmantojot e-pastu, mēs garantējam Jūsu datu drošību.

Personas datu uzglabāšana

Mūsu iegūtie personas dati par Jums tiek glabāti mūsu informācijas sistēmā. Personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr tie ir nepieciešami konkrētam mērķim, kuram tie tika iegūti. Parasti ir 60 dienas pēc ceļojuma pēdējās dienas, t.i. kamēr ir pamats uzskatīt, ka saistībā ar mūsu kompāniju var tikt celtas prasības. Personas dati, kas vairs nav nepieciešami konkrētajam mērķim, tiek dzēsti.

Personas kodi, kuri tiek izmantoti rēķinu izrakstīšanai tiek glabāti tik ilgi, cik nosaka Grāmatvedības likums


Jūsu tiesības

Jums ir tiesības iegūt informāciju par mūsu apstrādātajiem personas datiem, to izcelsmi un apstrādes veidu, kā arī šādas apstrādes likumīgo pamatojumu. Jūs drīkstat pieprasīt, lai personas dati tiktu laboti vai pārtraukta to apstrāde, vai tie tiktu iznīcināti, ja personas dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi, vai nav vairs nepieciešami mērķim, kādam tie bija iegūti. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei. Taču Jums jāapzinās, ka atsaukšanas gadījumā mēs varat nepagūt izpildīt to pakalpojumu, kādam šāda piekrišana tika iegūta.


SĪKDATŅU POLITIKA

Kas ir sīkdatnes?

Uzņēmuma mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā «cookie»).

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājaslapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni.


Kāpēc nav jābaidās no sīkdatnēm un kādam nolūkam tās ir izmantotas?


Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus (teksta lielumu, valodu u.c.) un tādejādi uzlabot lietotāja ērtības, lietojot konkrēto vietni.


Sīkdatņu dzēšanas gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas pēc sīkdatņu dzēšanas nedarbosies.

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai:

Atcerētos jūsu ekrāna iestatījumus (piemēram, valodu, fontu lielumu u.c.);
Iegūtu statistikas datus (piemēram, kā jūs šeit nokļuvāt, apmeklētāju skaitu, pavadīto laiku u.c.) ar mērķi uzlabot un optimizēt mājas lapas darbību;
Nodrošinātu jūsu vajadzībām piemērotas reklāmas parādīšanu citās tīmekļa vietnēs.

Sīkdatņu veidi:

Funkcionālās sīkdatnes

Analītikas un reklāmas sīkdatnes (trešās puses sīkdatnes)

Mūsu vietnē tiek izmantota analītikas programms — Google Analytics.  Šī programma izmanto sīkdatnes, dodot iespēju mums analizēt, kādu saturu vietnē izmanto visbiežāk, kādā ceļā lietotājs ir nonācis mūsu mājas lapā un kā orientējas vietnē. Iegutā informācija tiek izmantota ar mērķi veicināt uzlabojumus un ērtāku navigāciju un satura ievietošanu lietotāja interesēs.

Papildus vientnē var tikt izmantoti tādi servisi, kā Google Adwords ar mērķi nodoršināt lietotāja vēlmēm atbilstošu reklāmu. Youtube, lai nodrošinātu vietnē video saturu vai saites uz citām mājas lapām. Facebook, Instagram, draugiem.lv, LinkedIn, lai piedāvātu iespēju apskatīt saturu no šiem sociālajiem kontiem vai dalīties ar mājas lapas saturu tajos. Visi šie servisi izmanto sīkdatnes, lai iegūtu statistikas datus. Šīs trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet.

Ja vēlaties, jums ir iespēja sīkdatnes kontrolēt vai izdzēst no ierīces. Jums ir iespēja atslēgt sīkdatņu izmantošanu savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Taču ņemiet vērā, ka daži pakalpojumi un vietnes funkcijas var tikt ierobežotas.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīti šajos noteikumos.

Vairāk par sīkdatnēm un to, kā tās izdzēst lasiet šeit: www.aboutcookies.org

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.